Hakkımızda

1951 yılında Kayseri’nin Ağırnas kasabasında dünyaya gelen Abdullah KEÇELİ, çocuk yaşta babasını kaybettikten sonra ticarete atılmıştır. Hayatı boyunca birçok iş dalında faaliyet göstermiş olup, 1993 yılında KEÇELİ TİCARET firmasını kurmuştur. İlk olarak hırdavat ve inşaat malzemelerinin ticareti ile başlayan firmamız daha sonra tel çit ürünleri alıp satmaya başlamıştır.

Daha sonra ilk imalata 2 adet manuel makine ile adım atmış olan firmamız oğulları Şükrü KEÇELİ ve Fatih KEÇELİ ile üretimi büyütme kararı alırlar.    

Mimarsinan OSB’ de 1. fabrikayı kuran Genel Müdürümüz Abdullah Keçeli,  gelişen teknolojiyi çok yakından takip etmektedir. Yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda her geçen gün yeni ürün ve yeni tasarımlarla üretimine hız kesmeden devam etmektedir. Şu anda Mimarsinan OSB’de 10.000 m2 alan üzerine kurulu 2 ayrı fabrikamızla 13 ülkeye İhracat yapmaktayız. Hedefimiz ihracat pazarımızı her geçen gün büyüterek ‘’Dünya’yı Çitle Öreceğiz.’’ Sözümüzü gerçekleştirmektir.

Firmamız bugüne kadar TAMAMEN ÖZ SERMAYE ile faaliyet göstermektedir. Günümüzde İç Anadolu’nun EN BÜYÜK TEL ÇİT FABRİKASINA ve EN GENİŞ  MAKİNA PARKURUNA sahip olan firmamız 2020 yılında çok büyük bir yatırım yaparak sadece yurt dışına satış yapmak için en son teknolojik ve otomasyon sistemi olan makinalar satın alarak yatırımlarına devam etmektedir.

 

Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazırlanmıştır.