Keçeli Tel Örgü & Panel Çit Sistemleri Web Sitemize Hoşgeldiniz!

Çit Haber

Kayseri KEÇELİ Tel Örgü – Panel Çit – Çim Çit

KEÇELİ TEL ÖRGÜ – PANEL ÇİT Firmamız 19993 Yılında Genel Müdürümüz ABDULLAH KEÇELİ Tarafından Kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne sektöründe üretim ve uygulamalarını tamamen müşteri menmuniyeti ile süsleyen kaliteyle birleştirmiştir. 2 Adet Manuel makine ile atölye tipi olarak üretimine başlamış olup teknoloji ile geçekleşen inovasyonu hızla takip etmiştir. Sektöründe ki liderliğini ve öncülüğünü sürdiren Keçeli Tel Örgü Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine Panel Çit, Çim çit, Tel örgü, Dikenli Tel vb. hizmetini sürdürmektedir.

Merhaba Panel Çit Dünyası

MERHABA! Kayseri Panel Çit Kayseri Panel Çit ve Çim Çit Merkezine HoşGeldiniz! Üretim ve Uygulama Ürün Katagorimiz Aşağıda ki gibidir. Beton Direk Tel Çit Boru Direkli Confor Panel Çit Delikli Saclar Dikenli Teller Double Panel Çit Düzlemsel Jiletli Tel Galvanizli Hasır Teller Galvanizli Örgü Çit Teli Genişletilmiş Metaller Helezonik Jiletli Tel Keçeli Çim Çit Panel Çit Petek Tel Örgü Puntalı Teller Pvc Kaplı Örgü Çit Teli Yüksek Güvenlik Çiti Detaylı bilgi için bizleri arayabilir veya yazabilirsiniz!

Türkiye’nin Heryerine Tel Örgü – Panel Çit – Çim Çit !

Yeni Araçlarımızla Türkiye’nin Heryerine Tel Örgü – Panel Çit – Çim Çit ! Kayseri’de hizmetini tel örgü ve panel çit keşif,projelendirme,uygulama şeklinde ki çalışmalarıyla kaliteli hizmeti sektöründe ki liderliğini devam ettirmektedir. Sınıfının ve modelinin en üstü olan Fort TRAKS 2019 Model araçlarını da bünyesine katarak siz değerli müşterilerine daima kaliteli tel örgü, panel çit, çimçit vb. bahçe güvenlik tellerini ulaştırmanın, uygulamanın keyfi içindeyiz. Kurulduğumuz günden buyana profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarımızla durmadan çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Öncelik “KALİTE” olup telörgü – […]